Mija już kilka lat, odkąd Sławomir Zapała swoimi chwytliwymi hitami podbił serca wszystkich Polaków. Autor "Miłości w Zakopanem" cieszy się ostatnio niezwykłą popularnością. Jak to zwykle bywa, znani stali się również członkowie jego rodziny - m.in. żona, którą na Instagramie chętnie śledzą fani piosenkarza. Ostatnio podzieliła się ona wyjątkowym wpisem, który uświadomił jej obserwatorom, co w święta jest najważniejsze.

Wzruszający prezent od mamy

Pandemia to dla wszystkich trudny czas nie tylko ze względów ekonomicznych czy gospodarczych, ale również prywatnych. Niewiele mówi się o tym, jak wielki wpływ ma izolacja na relacje międzyludzkie - również te pomiędzy członkami rodziny. Jedną z osób, które niezwykle ucierpiały w wyniku światowego kryzysu, jest właśnie Magdalena "Kajra" Kajrowicz, żona Sławomira. Opublikowała ona niezwykle wzruszający post, w którym podziękowała swojej mamie za wyjątkowy świąteczny prezent.

Kajra wyznała, że swojej mamy nie widziała aż od... lutego! Zwróciła też uwagę na to, jak trudnym czasem są święta w obliczu pandemii - wielu dziadków od miesięcy nie widziało swoich wnuków, a rodzice swoich dzieci. Kobieta podziękowała swojej mamie za prezent i zaapelowała do swoich obserwatorów.

"Dbajcie o swoich bliskich, doceniajcie i jak możecie - to przytulajcie ich jak najczęściej! Nie tylko od święta. Nic nie trwa wiecznie..." - napisała.

Wyjątkowym prezentem, który wysłała Kajrze mama, okazał się być... koc. Znalazł się na nim nietypowy nadruk, który wzruszył żonę Sławomira do łez.

"Dla mojej córki Magdaleny! Kiedykolwiek poczujesz się przytłoczona pamiętaj czyją jesteś córką i wyprostuj swoją koronę! Zawsze pamiętaj, że jesteś SILNIEJSZA niż się wydajesz, ODWAŻNIEJSZA niż myślisz i KOCHANA bardziej niż wiesz. Owiń się w to i uważaj to za duże przytulenie. Kocham Cię, twoja MAMA" - napisała mama Kajry na kocu.

fot. Instagram
fot. Instagram

Trzeba przyznać, że jest to niesamowicie osobisty i wzruszający prezent, który z pewnością pozwoli Kajrowicz przetrwać ten trudny czas rozłąki.

Zobacz także: Wspaniała i poruszająca historia jednego z najwybitniejszych aktorów polskich. Małżeństwo Zygmunta Kęstowicza przetrwało wiele przeciwności losu

Może cię zainteresować: Wielki sekret Jerzego Połomskiego. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o tym szczególe. Przełomowe wydarzenie w życiu piosenkarza

Pisaliśmy również o: Zaskakująca historia kobiety, która w wieku 60 lat spotkała mężczyznę w pociągu. Nie spodziewała się, że tak to się skończy