Michał Szpak już od dobrych kilku lat pozostaje na językach. Gwiazdor wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a jego nietypowy styl jest doceniany przez wielu fanów.

Wszystko zaczęło się od występu w programie TVN-u, teraz zaś Szpak planuje podbić rynek muzyczny nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Obserwatorzy Michała Szpaka bacznie przyglądają się relacjom słynnego wokalisty w mediach społecznościowych. Z przyjemnością śledzą jego życie prywatne i komentują nowe posty.

Michał Szpak opublikował urocze zdjęcie z babcią

W ostatnim czasie Michał Szpak opublikował na Instagramie zdjęcie z babcią. Urocze fotografia zebrała tysiące polubieni i setki komentarzy. Wielu fanów gwiazdora uważa, że Szpak jest podobny do swojej babci.

Jesteś podobny! Masz układ oczu babci. Jak miło popatrzeć na takie zdjęcia. Wesołych świąt dla Ciebie i całej twojej rodziny!

- pisali pod postem.

W życiu Michała Szpaka zaszło wiele zmian

Przypomnijmy, że na początku roku Michał Szpak zdecydował się na odważne zmiany w swoim życiu. Jedną z decyzji była rezygnacja z usług dotychczasowego menagera, a także agencji, którą ten reprezentował. Konsekwencje tego wyboru są dla artysty dość dotkliwe.

W wyniku rezygnacji z usług dotychczasowego menagmentu stracił prawo do wykonywania piosenek, które miały zostać usunięte również z serwisu YouTube. Dodatkowo, jak informuje "AlaLuna" wokalista nie może ich wykonywać na koncertach bez uiszczenia odpowiedniej opłaty.

Michał, podobnie jak wielu innych artystów, musi wykupić licencje do swoich utworów i "zapłacić twórcom należne wynagrodzenie za korzystanie z ich piosenek".

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO