Sebastian Fabijański i jego ukochana Maffashion słyną z tego, że cenią sobie prywatność i w ścisłej tajemnicy trzymają wiele aspektów swojego związku. Jedną z takich tajemnic był w końcu sam ten związek, o którym fani dowiedzieli się na długo po tym, jak para zaczęła się umawiać! Podobną tajemnicą otoczyli oni także ciążę blogerki, o której świat dowiedział się dopiero niedługo przed rozwiązaniem.

Teraz para nie stroni jednak od publikowania na Instagramie uroczych ujęć z małym synkiem w roli głównej. Niedawno Fabijański udostępnił zdjęcie, które podbiło serca internautów.

Mały Bastian uwielbia... kąpiele

Pomimo zamiłowania do prywatności, Maffashion i Fabijański nie mogą się powstrzymać od publikowania coraz to nowych ujęć ze wspólnych chwil spędzonych z synkiem. Ostatnio Sebastian postanowił pokazać fanom, jak jego pociecha uwielbia... się kąpać. Opublikował zdjęcie, na którym maluch leży w wodzie ssąc kciuka i z ciekawością patrząc na otoczenie. Nie ma wątpliwości, że Bastianowi bardzo podoba się w wanience.

fot. Instagram
fot. Instagram

Uwagę przykuwa również opis zdjęcia, który brzmi dość zaskakująco...

"Auyghh uaaahgh iiiyuaaih!" - napisał Fabijański, prawdopodobnie nawiązując do uroczego gaworzenia niemowlaka.

Swojego zachwytu nie kryli fani pary, którzy w komentarzach zachwalali urodę oraz urocze zachowanie malucha.

Zobacz także: Lara Gessler pochwaliła się swoim mieszkaniem. Fani są pod wrażeniem. Restauratorka ma dobry gust

Może cię zainteresować: Pierwsze szczepienia personelu medycznego w Polsce? Wielkie show ze szczepionką w roli głównej odbyło się 27 grudnia 2020 roku

Pisaliśmy również o: Jeden z uczestników popularnego programu “Gogglebox” podarował ukochanej na święta samochód. To jedyny taki model w naszym kraju, kosztował krocie