Lara Gessler od pewnego czasu jest szczęśliwa mamą. Córka znanej restauratorki, Magdy Gessler, po zawirowaniach w życiu prywatnym, nareszcie może cieszyć się spokojem. Całą swoją energie poświęca rodzinie.

Lara Gessler pochwaliła się swoim mieszkaniem

Córka Magdy Gessler ma za sobą jedno krótkie i nieudane małżeństwo, po którym na szczęście znalazła szybko pocieszenie. W jej życiu pojawił się bowiem jej aktualny partner i ojciec jej córeczki Piotr Szeląg.

Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler
Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler

Para całkiem niedawno wzięła ślub a z końcem października na świat przyszła ich córeczka, która stała się prawdziwym oczkiem w glosie całej rodziny. Rodzice dali dziewczynce imię zaczerpnięte z literatury. Nena jest inspiracją pochodzącą od Witkacego.

Lara Gessler na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje życie prywatne. Od czasu pojawienia się Neny dziewczynka stała stałym bywalcem jej mediów społecznościowych.

Restauratorka ma dobry gust

Przy okazji Lara Gessler pokazuje fanom również swoje mieszkanie. Trzeba przyznać, że restauratorka ma gust. Jej „gniazdko” jest pięknie urządzone.

W apartamencie Lary króluje drewno i kolory ziemi. Na ścianach możemy zobaczyć liczne obrazy i minimalistyczne dekoracje.

Oczywiście największą uwagę fanów skupiła kuchnia restauratorki. Jest przestronna, nie brakuje w niej małego stołu oraz ogromnych okien.

Jak Wam się podoba całość? Oto kilka zdjęć.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO