Katarzyna Grochola urodziła się 18 lipca 1957 w Krotoszynie. Kobieta jest jedną z najbardziej znanych polskich pisarek. Jej książki związane są z tematyką życia i miłości. Sprzedały się na całym świecie z nakładem blisko pięciu milionów egzemplarzy.

Katarzyna Grochola siedmiokrotnie wygrała nagrodę Bestseller Empiku. Ponadto otrzymała nagrodę „IKAR” i Nagrodę Księgarzy.

Katarzyna Grochola ma za sobą ciężki okres

W życiu prywatnym Katarzyna Grochola nie miała jednak tak dużego szczęścia. Długo szukała miłości i często miała złamane serce. Pisarka wyszła za mąż trzy razy. Z ostatnim mężem, muzykiem Stanisławem Bartosikiem, jest do dziś. Z pierwszym mężem Katarzyna Grochola ma córkę, Dorotę.

Powieści Katarzyny Grocholi bardzo spodobały się czytelnikom na całym świecie. Kobieta osiągnęła spory sukces. Łącznie napisała trzynaście powieści z czego najpopularniejszą jest: „Nigdy w życiu!” z 2001 roku. Doczekała się ona nawet ekranizacji o tym samym tytule.

Co przeżyła znana na całym świecie pisarka?

Ostatni czas nie był dla Katarzyny Grocholi łatwy. Pisarka, ze względu na pandemię, musiała odizolować się od bliskich. Jest ona bowiem w grupie ryzyka ze względu na przewlekłą chorobę płuc.

Tegoroczne święta 63-latka spędziła jedynie z mężem. Brakowało jej jednak córki i wnuków. Zdrowie jest jednak najważniejsze, dlatego Katarzyna Grochola całkowicie odizolowała się od świata.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO