Donald Tusk o zmianach klimatu

Donald Tusk zamieścił na Instagramie zdjęcie ze świątecznego spaceru z wnuczką i psem. Urocza fotografia pokazuje, jak bliską relację ma dziadek z małą dziewczynką. Polityk ogromnie cieszy się czasem spędzonym z najbliższymi, a przy okazji dodania zdjęcia zlożył swoim obserwatorom życzenia. Zwrócił również uwagę na bardzo istotną dla nas wszystkich kwestię, czyli na zmianę klimatu.

Donald Tusk wspomina śnieżne święta Bożego Narodzenia, które jeszcze kilka lat temu były normą. Teraz ubolewa nad tym, że jego wnuczka nie zaznała jeszcze białych świąt i niestety możliwe, że ich nie zazna, bowiem opady nie występują w ogóle albo są bardzo symboliczne.

Instagram

Kiedy byłem dzieckiem, święta bez śniegu były jak Wigilia bez choinki, a więc nie do pomyślenia. Najmłodszym pozostaje wyobraźnia, opowieści dziadka i nadzieja, że może za rok będzie biało i puszyście. Trzymajcie się zdrowo i nie dajcie się zarazie, zwątpieniu i smutkom. I pamiętajcie o tym, żeby się zaszczepić - wasi najbliżsi chcieliby spędzić z Wami jeszcze niejedne święta! Donald Tusk

Instagram

To również może Cię zainteresować: JAK ZWRÓCIĆ NIECHCIANE PREZENTY ŚWIĄTECZNE. CZY MAM SZANSE NA ZWROT PIENIĘDZY

Zobacz także: JOANNA KRUPA POKAZAŁA, JAK ŚWIĘTUJE BOŻE NARODZENIE. RODZINNE ZDJĘCIE ZROBIŁO FURORĘ W SIECI