Joanna Krupa bardzo długo odwlekała decyzję o zajściu w ciążę. Jednak, gdy już się na to zdecydowała – przez ostatnie miesiące chętnie mówiła mediom o swoim przyszłym macierzyństwie i z dumą prezentowała rosnący brzuch.

Joanna Krupa spełniła swoje marzenie i została mamą

Gwiazda tuż po porodzie pochwaliła się zdjęciami córeczki. Chętnie dzieliła się z nami relacjami, na których młoda mama w pełni chwyta się wszystkich maminych obowiązków.

Młoda mama od początku nie ukrywała także, że korzysta z pomocy opiekunki. Już podczas porodu, Krupa zdradziła, że nie zamierza „siedzieć” w domu i krótko po porodzie wróci do pracy. Joanna Krupa szybko wróciła do formy sprzed ciąży.

Widać, że Asia Krupa czuje się świetnie w roli matki. Gwiazda może pochwalić się niezwykle zdrowym podejściem do macierzyństwa i nie zatraca siebie.

Joanna Krupa pokazała jak świętuje Boże Narodzenie

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Joanna Krupa opublikowała rodzinne zdjęcie w sieci. Gwiazda spędziła święto jedynie w gronie najbliższej rodziny – męża i córki.

Rodzina modelki świętowała na luzie – w jeansach i swetrach. Internautom bardzo spodobała się taka wizja świąt i w komentarzach kierowali do Joanny Krupy słowa uznania.

W końcu rodzina jest ważniejsza niż cekinowe kreacje, czy pełny makijaż. Trzeba przyznać, że rodzina Joanny Krupy prezentowała się znakomicie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO