Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas również dla celebrytów - nawet oni potrzebują raz na jakiś czas odetchnąć od pędu życia i znaleźć nieco czasu dla najbliższych. Jak to jednak bywa w zwyczajne dni - również w święta czują oni potrzebę dzielenia się z fanami swoim życiem. Swoich obserwatorów do wspólnego świętowania zaprosiła również Małgorzata Rozenek, publikując na swoich InstaStories niezwykłe nagrania z rodzinnego spaceru.

Spacerowe czułości

W pierwszy dzień świąt Majdanowie postawili przede wszystkim na rodzinne spędzenie czasu. Poza trójką synów, do świętowania dołączyli także rodzice Małgorzaty - Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Cała rodzina udała się na wspólny spacer, podczas którego nie zabrakło wzruszających momentów.

Jednym z nich był moment uchwycony przez Rozenek na nagraniu, podczas którego jej będący w podeszłym wieku rodzice... wymieniają się czułościami. Chwila ta jest bez wątpienia urocza - Małgorzata nie mogła się jednak powstrzymać od nieco ironicznego komentarza.

"50 lat po ślubie, wstydziliby się" - zażartowała, po czym zapytała męża, czy oni też będą się tak zachowywać za kilkadziesiąt lat.

fot. Instagram
fot. Instagram

Wspólny spacer był dla rodziny Majdanów nie tylko sposobem na spędzenie czasu razem, ale także na... zrzucenie zbędnych kalorii. Jak bowiem przyznała Rozenek, podczas wigilijnej wieczerzy udało jej się nieco zbyt dużo zjeść, a to z pewnością nie pomoże w powrocie do sylwetki sprzed ciąży.

Cała rodzina prezentuje się niezwykle uroczo!

Zobacz także: Samotne święta Julii Wróblewskiej. Młoda aktorka w niespodziewany sposób uzasadnia swoją decyzję. Fani są zaskoczeni

Może cię zainteresować: Elżbieta II myślami jest ze swoimi rodakami. Królowa okazała swoje wsparcie i solidarność niezwykłym, subtelnym gestem

Pisaliśmy również o: Wielki sekret Jerzego Połomskiego. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o tym szczególe. Przełomowe wydarzenie w życiu piosenkarza