Święta to dla celebrytów wyjątkowy czas. Nie tylko mogą oni, tak jak reszta ludzi, cieszyć się obecnością najbliższych, ale też... dawać popis swoich organizacyjnych umiejętności. Niektórym wychodzi to lepiej, niektórym gorzej - przykładem może być tu Maffashion, która postanowiła zapłacić 800 złotych za przystrojenie choinki, tylko po to, by stwierdzić... że jej się nie podoba. Czy Izabeli Janachowskiej świąteczne przygotowania poszły nieco lepiej?

Tancerka urozmaiciła swoje święta w nietypowy sposób

Izabela Janachowska to tancerka, żona milionera, a także specjalistka od ślubów. Pozycja ta pozwala jej na organizowanie swoich świąt w sposób, na jaki niewielu z nas mogłoby sobie pozwolić. Jak gwiazda spędziła Boże Narodzenie?

Kobieta zadecydowała, że świąteczny czas w jej domu zorganizowany zostanie zgodnie z góralskim duchem. Kominek udekorowała parzenica, a podczas całej wigilijnej wieczerzy gości zabawiała specjalnie wynajęta... góralska kapela. Janachowska wszystko relacjonowała na swoich InstaStories.

fot. Instagram
fot. Instagram

Gwiazda nie kryła swojego zachwytu takim przebiegiem Wigilii - przyznała, że to pierwsze święta spędzone przez nią w taki sposób, oraz że nigdy nie zapomni tej wyjątkowej atmosfery.

Zobacz także: Gwiazdor "Szpilek na Giewoncie" przekazał radosną nowinę. Czy Krzysztof Wieszczek ma powody do dum

Może cię zainteresować: 94-letni samotny mężczyzna dzwoni na policję i prosi o coś, czego nikt się nie spodziewał. Policja natychmiast się udała na miejsce

Pisaliśmy również o: Wspaniała i poruszająca historia jednego z najwybitniejszych aktorów polskich. Małżeństwo Zygmunta Kęstowicza przetrwało wiele przeciwności losu