Grażyna Torbicka jest znaną polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Kobieta może poszczycić się nienaganną sylwetką i wyjątkową urodą. Kompletnie nie wygląda na swój wiek. Co jest sekretem jej wyglądu?

Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej urody

Grażyna Torbicka słynie z ogromnego profesjonalizmu i rzetelności. Swoje życie prywatne stara się zachować przede wszystkim dla siebie. Wiadomo jedynie, że jest od lat szczęśliwą mężatką, a miłością jej życia jest kardiolog Adam Torbicki.

Para poznała się pond 40 lat temu. Grażyna właśnie zakończyła niezbyt udany związek z Adamem Nawałką.

Lata mijają, a 61-letnia Grażyna Torbicka zachwyca swoim wyglądem nie tylko męża, ale całą Polskę. W wywiadzie dla magazynu „Na Żywo” dziennikarka zdradziła swoje tajniki urody.

To prostsze niż mogłoby się wydawać

Jak się okazuje, kluczem do zgrabnej sylwetki jest dieta. Grażyna Torbicka zdradziła, że nie lubi się przejadać. Ponadto na jej talerzu często królują dania kuchni śródziemnomorskiej z dużą ilością warzyw i owoców.

Dziennikarka latem lubi pływać i często wychodzi na długie spacery z psem. Zimą uwielbia wypady na narty.

Jak widać nie potrzeba wiele do tego, by mieć nienaganną sylwetkę. Jednak sama Grażyna Torbicka dodała, że zgrabne ciało głównie zawdzięcza odziedziczonym po tacie genom. Można jedynie pozazdrościć.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO