W okolicach świąt media społecznościowe wręcz kipią od zdjęć, za pomocą których internauci chwalą się tym, jak spędzają ten wyjątkowy czas. W przypadku gwiazd nie jest inaczej - one również lubią dzielić się z fanami kulisami swojego świętowania. Do takich osób należy Kasia Cichopek, która w Wigilię oraz Boże Narodzenie postanowiła pokazać, jak jej rodzina spędza te magiczne dni.

Nietypowe zdjęcie rodzinne

Obchody świąt Bożego Narodzenia w rodzinie Hakielów zaczęły się standardowo - zarówno Kasia, jak jej mąż i dzieci, postawili na świętowanie w eleganckim wydaniu. Na pierwszym zdjęciu opublikowanym przez aktorkę widać wystrojonych w galowe ubrania członków rodziny.

fot. Instagram
fot. Instagram

Dużo mniej elegancki niż wigilijna wieczerza okazał się natomiast pierwszy dzień świąt. Hakielowie postanowili wtedy dać sobie więcej luzu i zapozowali w... piżamach. Kasia nawet nie miała na sobie makijażu.

fot. Instagram
fot. Instagram

Zachwytu takim wyglądem rodziny Hakielów nie kryli internauci, żywo komentujący drugą fotografię. "Pani Kasiu, piękne zdjęcie! Piękne, bo pokazujące normalną rodzinę!" - pisali.

Trzeba przyznać, że Kasia naprawdę pokusiła się o pokazanie normalnej świątecznej rzeczywistości i udowodniła, że jej rodzina niczym się nie różni od innych polskich rodzin.

Zobacz także: Wielki sekret Jerzego Połomskiego. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o tym szczególe. Przełomowe wydarzenie w życiu piosenkarza

Może cię zainteresować: Kobieta otrzymała zaskakujący prezent od swojej teściowej. Była kompletnie rozgoryczona. Specjalista radzi, czego lepiej nie dawać pod choinkę

Pisaliśmy również o: Wigilijny cud w szpitalnej sali. Kiedy ojciec spodziewał się dramatu, wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Lekarze nie potrafią wyjaśnić, co się stało