Jak podaje portal "Super Express", rodzina Martyniuków nie miała zbyt wielu powodów do radości w nadchodzącym roku. Syn Zenka, Daniel popadł w konflikt z prawem, a jego małżeństwo skończyło się rozwodem. Po rozwodzie Daniel i jego mama, Danuta Martyniuk rozpętali medialną woję z byłą żoną młodego Martyniuka. Przez to, pogorszyły sie kontakty Zenka z jego ukochaną wnuczką Laurą. Czy święta wszystko zmienią?

Rodzinne problemy Martyniuków

Wiele wskazuje na to, że relacje z byłą żoną Daniela Martyniuka powoli się poprawiają. Przed mikołajkami cała rodzina Martyniuków pojawiła się w Russocicach, gdzie mieszka Ewelina z córką. W tak wyjątkowym dniu, nie mogło zabraknąć oczywiście prezentów.

Król disco polo potwierdził, że relacje z byłą żoną Daniela powoli zaczęły się ocieplać i pozostają w stałym kontakcie, zarówno z Eweliną, jak i ich ukochaną wnuczką Laurą. Zenek zapewnił, że oni i Daniel chcą odwiedzać dziewczynkę tak często, jak tylko to będzie możliwe.

Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE

Zenek nie może wyjść z podziwu dla swojej wnuczki i podkreśla, jak mądrą jest dziewczynką. W rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że jego żona, która jest pielęgniarką, dostrzegła, że Laura jest bardzo dojrzała. Choć jeszcze nie skończyła dwóch lat, już zachowuje się jakby miała co najmniej dwa i pół roku.

Dziewczynka ma już rozróżniać kolory i śpiewać. Sam król disco polo nie może wyjść z podziwu dla niezwykłych umiejętności swojej wnuczki. Jedynym, co zasmuca Zenka Martyniuka jest to, że nie zobaczy już w tym roku małej Laury. Zapewnił, że nie wynika to z utrudniania przez kogokolwiek kontaktów z dzieckiem, ale ze względu na wprowadzone obostrzenia z powodu epidemii koronawirusa.

Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE

Zaskoczyło was, że tak szybko udało się Martyniukom odbudować relacje z byłą żoną ich syna?

To też może cię zainteresować: Spór Roberta Lewandowskiego i jego agenta nadal trwa. Cezary Kucharski ostro odpowiada na zarzuty piłkarza. W tle duże pieniądze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maryla Rodowicz nie może liczyć na spokojne święta? Artystka miała nadzieję, że wszystko ułoży się nieco inaczej

O tym się mówi: Czy zakłady kosmetyczne oraz fryzjerskie będą otwarte podczas narodowej kwarantanny? Jakie są ostatnie decyzje rządu