Jak podaje "Pudelek", Marta z siódmej edycji programu"Rolnik szuka żony" przez cały czas trwania show nie ujawniła wizerunku swojej córki. Coś się jednak zmieniło...

Widzowie nie posiadają się z radości

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Marta i Paweł wyglądają na szczęśliwą parę. Dość szybko znaleźli tę samą falę, na której nadają do teraz. Choć Paweł zaprosił na swoje gospodarstwo trzy urocze kandydatki, by wszyscy mogli się lepiej poznać, to właśnie Marta została wybranką jego serca.

Paweł musiał się nieco zastanowić nad tym, jak przekazać złe wieści dwóm pozostałym paniom, jednak te wykazały się pełnym zrozumieniem i akceptacją.

Obecnie Marta i Paweł dość intensywnie działają na mediach społecznościowych ku uciesze swoich fanów. Ostatnie publikacje Mary mocno wzruszyły widzów. Posypały się komentarze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Ta mała dziewczynka ze zdjęć, na których pozuje z Pawłem, to córka Marty z poprzedniego związku.

Jak donoszą tabloidy, widzowie martwili się, że dziecko będzie powodem odrzucenia Marty, jednak najwyraźniej dziewczynka dobrze dogaduje się z nowym partnerem mamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Jak stwierdza sama Marta Paszkin, córka jest jej całym światem, dlatego tym bardziej trzeba cieszyć się szczęściem tej pary, gdyż w związku, w którym są już dzieci po jednej ze stron, jest często dość trudno dojść do zdrowych i korzystnych dla wszystkich relacji.

Sielankowa sceneria widoczna na zdjęciu, dodaje mu rodzinnego ciepła i uroku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Moniki Hryniewicz. Kobieta jest w szóstym miesiącu ciąży

Zerknij: Ostrzejszy reżim sanitarny podczas drugiej tury wyborów. Ministerstwo Zdrowia jest nieugięte. Polakom nie spodoba się ten pomysł