Jak podaje "Pikio", 28 czerwca wyszła z domu będąca w szóstym miesiącu ciąży Monika Hryniewicz. 25-latka do tej pory nie dała znaku życia.

Rysopis zaginionej

Policja prosi o pomoc w poszukiwniach zaginionej 28 czerwca bieżącego roku ciężarnej 25-latki. Monika Hryniewicz wyszła tego dnia z domu około godziny 6:00 i do teraz nie skontaktowała się z bliskimi. Według ich relacji, kobieta wyszła z domu w celu udania się na koszalińską giełdę samochodowo-towarową.

Monika Hryniewicz jest szczupłejbudowy ciała, ma 172 cm wzrostu i proste, długie włosy. Oczy koloru ciemnoniebieskiego. Przez wadę wzroku zaginiona nosi okulary. Na stronie facebookowej SOS Zaginięcia, ukazał się post z pełnym rysopisem.

‼️ Monika Hryniewicz‼️25 lat‼️ 🆘 #KOSZALIN Dania 28.06.2020r o godz. 06.00 wyszła z miejsca zamieszkania na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie i nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy proste, długie do bioder, ciemne, oczy niebieskie, uszy małe przylegające, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: 25 tydzień ciąży, Opis ubioru: niebieska tunika z rękawem 3/4 oraz białym dużym motylem, leginsy zielone, buty typu adidasy koloru czarnego z białą podeszwą, okulary korekcyjne z białym szkłem i czarną oprawką. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego należy przekazywać do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego 11, lub telefonicznie pod numerem 477841-543, 477841-596 lub 112.


Facebook/SOS Zaginięcia

Apelujemy o pomoc w poszukiwaniach, oraz kontakt z policją w Koszalinie.

O tym pisaliśmy: Pilna wiadomość płynie z Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o zdrowie wielu ludzi

Zerknij też tutaj: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie

Przypominamy także: Zdumiewające wyznanie żony Macieja Stuhra. Czy jego wybranka zabroni mu wypowiadać się publicznie