Jak podaje portal "Lelum", Gabriela Kownacka zapadła w pamięć szerokiej publiczności głównie za sprawą roli w serialu "Rodzina zastępcza", gdzie wcieliła się w postać Anny Kwiatkowskiej. Gabriela Kownacka wystąpiła w takich produkcjach jak: "Trędowata”, "Hallo Szpicbródka", czy "Matki żony i kochanki”. Odeszła dekadę temu. Jej śmierć była dla fanów ogromnym ciosem. Jak dziś wygląda miejsce jej wieczneg spoczynku?

Jak dziś wygląda grób Gabrieli Kownackiej?

Gabriela Kownacka odeszła 30 listopada 2010 roku. Jej bliscy, rodzina i przyjaciele pożegnali ją 7 grudnia na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie. Aktorka walczyła aż 6 lat z chorobą nowotworową, którą niestety ostatecznie przegrała. Wielu wielbicieli niezapomnianej Anny Kwiatkowskiej do dziś nie może pogodzić się, że nie ma jej wśród nas. Jak dziś wygląda grób aktorki?

Po dekadzie od jej śmierci, mogiłę w której spoczywa Gabriela Kownacka, odwiedził dziennikarz "Super Expressu". Na widok grobu aż trudno powstrzymać cisnące się do oczu łzy. Choć od jej odejścia minęło już sporo czasu, pamięć o niej pozostaje nadal żywa. Na grobie nadal palą się znicze, które jasno dowodzą, że nie zapomnieli o niej ani jej najbliżsi, ani wielbiciele jej niezaprzeczalnego talentu aktorskiego. Na grobie nie brakuje również wiązanek kwiatów.

Grób Gabrieli Kownackiej/ YouTube @Super Express
Grób Gabrieli Kownackiej/ YouTube @Super Express
Grób Gabrieli Kownackiej/ YouTube @Super Express

A wam, jaka rola Gabrieli Kwiatkowskiej najbardziej zapadła w pamięć?

To też może cię zainteresować: Miłość Danuty i Lecha Wałęsów przeżywa renesans? Poruszające doniesienia jednego z dzienników. Gorące zapewnienie legendy „Solidarności”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Hanna Lis wyraziła swoje zdanie na temat życia w Polsce! Dziennikarka cieszy się, że jej córka postanowiła wyjechać

O tym się mówi w Polsce: Jakie uprawnienia będzie mieć policja podczas Sylwestra? Co grozi Polakom za nieprzestrzeganie obostrzeń? Głos w tej sprawie zabrał Piotr Müller

O tym się mowi na świecie: Zmutowany koronawirus dotarł do kolejnego kraju. Lekarze potwierdzili zarażenie