W ostatnim czasie w rodzinie królewskiej dzieje się naprawdę sporo. Na nieszczęście dla przedstawicieli rodu, ich wizerunek został mocno nadszarpnięty przez ostatnie skandale i wydarzenia. Ślub księżniczki Beatrice był jednak jednym z miłych momentów w 2020 roku dla przedstawicieli królewskiego rodu.

Mąż księżniczki Beatrice jest właścicielem wspaniałej willi

Jak ogłoszono w mediach społecznościowych, 17 lipca 2020 roku, księżniczka Beatrycze wzięła ślub. Jej wybranek to Edoardo Mapelli Mozzi.

Nie jest tajemnicą, że Beatrycze oraz jej siostra Eugenia, wnuczki królowej Elżbiety II, są jednymi z osób, które darzy największym uczuciem. Właśnie dlatego jedna z nich doczekała się niezwykłego prezentu.

Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC
Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC

Królowa Elżbieta II z okazji ślubu księżniczki Beatrycze dała jej tiarę oraz suknię, którą miała na swoim ślubie z księciem Filipem.

Wnętrza willi męża księżniczki Beatrice robią wrażenie

Mąż księżniczki Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi, jest właścicielem willi Mapelli Mozzi w Ponte San Pietro – małym miasteczku oddalonym godzinę od włoskiego jeziora Como.

Posiadłość pochodzi z XVIII wieku i jest uważana za jedną z najwspanialszych budowli we Włoszech. Ma aż 13 sypialni i dwie biblioteki, a w ogrodzie znajduje się ogromny basen.

Willa jest zdobiona wieloma elementami, które odzwierciedlają bogate dziedzictwo posiadłości. Na zdjęciach widać ręcznie malowane elementy, ogromne żyrandole, podłogę z weneckiego marmuru, czy piękną drewnianą podłoga ułożoną w jodełkę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO