Najnowsze wyznanie Andrzeja Piasecznego może zdziwić naprawdę wiele osób. Mężczyzna wypowiedział się na temat swoich poglądów w sprawie zawarcia związku małżeńskiego oraz posiadania dzieci. Artysta rozwiał wszelkie wątpliwości, teraz już wszystko wiadomo. Co takiego powiedział?

Andrzej Piaseczny – jak powszechnie wiadomo - należy do grona gwiazd, które na rynku muzycznym są już bardzo długo, To właśnie dzięki temu mężczyzna zapracował sobie na ogromny szacunek w show – biznesie oraz publiczne uznanie. Piaseczny od wielu lat zachwyca głosem i osobowością tysiące fanów, jednak o jego życiu prywatnym dotychczas nie było wiadomo zbyt wiele.

W końcu odważył się powiedzieć o tym fanom!

Przez te wszystkie lata nie było głośno o żadnym związku mężczyzny - oczywistym jest z tego względu, że nie jest związany z nikim na stałe. Po pewnym czasie zaczęły pojawiać się spekulacje, że być może artysta jest homoseksualistą. Sam jednak długo tej informacji nie potwierdzał, aż do tego roku, kiedy w końcu wyznał publicznie, iż jest gejem.

- Doszliśmy do momentu, w którym powiedzenie: ‘Jestem gejem. Mnie też zależy na równości’, stało się kwestią z jednej strony postawy politycznej, a z drugiej po prostu przyzwoitości. Zobaczyłem, że chcę i muszę włączyć się w nurt mówienia o tym głośno - powiedział.

Wyznał także, że chciałby mieć możliwość zawarcia związku małżeńskiego z partnerem. Zapytany o posiadanie dzieci stwierdził, że w chwili obecnej nie czuje takiej potrzeby.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ