Jak podaje portal „Pomponik”, książę Andrzej przysporzył swojej mamie i całej monarchii sporo problemów. Wszystko za sprawą jego udziału w aferze seksualnej. Teraz okazuje się, że książę popadł w długi, które spłaci za niego Elżbieta II.

Duże dzieci, duży kłopot

Królowa Elżbieta II i książę Filip doczekali się czwórki dzieci: Karola (71 l.), Anny (69 l.), Andrzeja (60 l.) i Edwarda (56 l.). Jak przekonała się królowa nawet dorosłe dzieci potrafią solidnie dać w kość.

Ostatnio najbardziej we znaki matce dał się książę Andrzej, który uwikłany był w aferę z podtekstem seksualnym i wykorzystaniem niepełnoletniej wówczas Virginii Roberts. Gdy sprawa wyszła na jaw, książę wycofał się z obowiązków. To jednak nie wszystko.

Okazało się bowiem, że książę Andrzej nie spłacił posiadłości, nabytej w 2014 roku wspólnie z byłą żoną Sarah Ferguson, z którą rozwiódł się co prawda w 1996 roku, ale para nadal spotykała się dla dobra córek.

GettyImages

Problematyczna posiadłość

Posiadłość znajduje się w szwarjcarskim Verbier w kantonie Valais, gdzie rodzina Andrzeja często spędzała wakacyjne i zimowe wczasy. Syn Elżbiety II ma zalegać ze spłatą 6,7 milionów funtów właścicielowi willi. Sprawę ujawnił właściciel posiadłości, który stracił cierpliwość do niewypłacanego księcia.

Sytuacja okazała się na tyle poważna, że postanowiła się w nią włączyć królowa Elżbieta II Mówi się, że to właśnie ona ma spłacić dług Andrzeja. Spekuluje się, że robi to, aby uniknąć kolejnego skandalu z Andrzejem.

GettyImagesJak oceniacie zamiar królowej? Powinna ratować syna z finansowych tarapatów, czy nie?

To też może cię zainteresować: Skandaliczne zachowanie w programie śniadaniowym. Prezenterzy żartowali z choroby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odważne kroki papieża Franciszka. W Watykanie już niedługo będą mieć miejsce spore zmiany

O tym się mówi: 61-letnia kobieta niebawem wyda na świat swoje ósme dziecko. Jak sobie radzi?