Depresja staje się chorobą, o której zaczynamy mówić coraz głośniej. Przez lata uważana była za wymysł, choć lekarze niejednokrotnie wspominali o jej tragicznych skutkach. Dziś coraz więcej osób przestaje się jej wstydzić i uświadamia innych, że depresja to nie zmienność nastroju.

Prowadzący Pytania na śniadanie zachowali się niewybaczalnie

Jutro od 8:00 w #PnŚ: - Wpływ smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych na rozwój mowy u dziecka. Im więcej...

Gepostet von Pytanie na śniadanie am Sonntag, 31. Mai 2020

Depresja staje się chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Tempo, jakie przybiera choroba jest zaskakujące. Depresja może występować pod wieloma postaciami. Jest to jedna z tych chorób, z którymi nasze społeczeństwo nie do końca potrafi walczyć. Na szczęście są tacy ludzie, którzy rozumieją osoby zmagające się z tym problemem. Choć nie wszyscy.

Jak podaje Pikio Ida Nowakowska oraz Łukasz Nowicki prowadzący program śniadaniowy, w którym poruszana była tematyka depresji, wykazali się skandalicznym zachowaniem. Prezenterzy podczas rozmowy z cenioną specjalistką w dziedzinie psychiatrii, panią prof. Marią Załuską umniejszali chorobie jaka jest depresja.

Łukasz Nowicki podczas wystąpienia problemów technicznych zażartował, że zaraz dostanie depresji.

- Bo za chwileczkę będę miał depresję i lęki z powodu pani, no błagam - mówił prowadzący "Pytanie na śniadanie

Jak mam czasami doła, to myślę sobie, że wziąłbym sobie takie lekarstewko i byłbym taki wesoły i szczęśliwy, a świat byłby taki piękny i różowy - kontynuował Łukasz Nowicki.

Za chwilę w #PnŚ program antywirusowy Krzysztof Rześniowiecki! Włączcie TVP2

Gepostet von Pytanie na śniadanie am Mittwoch, 3. Juni 2020