Natalia Kukulska na scenie pojawiała się od dziecka. Urocza dziewczynka w okularach śpiewała specjalnie dla niej skomponowane piosenki. "Co powie tata" to hymn jej płyty z utworami dla maluchów.

Talent i pasję do muzyki odziedziczyła po sławnej mamie i zdolnemu ojcu. Anna Jantar była wybitną gwiazdą, której twórczość i głos wspominany jest do dziś. Jarosław Kukulski natomiast zapisał się na kartach historii dzięki wspaniałym kompozycjom pisanym dla większości gwiazd muzycznej sceny. Nic więc dziwnego, że Natalia poszła tą samą drogą.

Natalia Kukulska opublikowała w sieci zdjęcia z rodzinnych wakacji

W tym roku, pomimo pandemii, Natalia Kukulska miała dość sporo pracy. Artystka napisała teksty do utworów Fryderyka Chopina. W projekcie wzięło udział aż 100 muzyków. Krążek „Czułe struny” niezmiernie spodobał się fanom Natalii i szybko zyskał miano złotej płyty.

Natalia Kukulska. Źródło: Youtube
Natalia Kukulska. Źródło: Youtube

Teraz Natalia Kukulska chce skupić się na rodzinie, dlatego razem z mężem i dziećmi wybrała się na zasłużone wakacje. Miejsce, w którym przebywa, jest naprawdę malownicze.

Te widoki zapierają dech w piersiach

Wokalistka wybrała Zanzibar, wyspę w Tanzanii na Oceanie Indyjskim. W swoich mediach społecznościowych Natalia Kukulska dodała rodzinne zdjęcie z plaży, które bardzo spodobało się fanom gwiazdy.

Jednak największe show zrobiło… biuro Natalii Kukulskiej! Gwiazda nie zwalnia i nawet na wakacjach ma czas na pracę. Jednak w takich okolicznościach przyrody chyba każdy miałby aż tyle energii.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO