Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 20-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 15 lat, oraz 3-letniej Laury.

Natalia Kukulska szczerze o relacji z teściową, źródło: Plotek
Natalia Kukulska szczerze o relacji z teściową, źródło: Plotek
Natalia Kukulska szczerze o relacji z teściową, źródło: Plotek

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Popularna wokalistka ma już 44 lata. Debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Córka Natalii Kukulskiej próbuje swoich sił w muzyce

Natalia Kukulska jako dumna mama trojga dzieci ma sporo obowiązków, nieco odsunęła się z show-biznesu i trzyma się bardziej na uboczu, choć wierni fani wciąż pozostali przy swojej ulubionej artystce i chętnie obserwują jej życie.

Teraz podczas rozmowy z Super Expressem piosenkarka ujawniła, że jej syn, Jan, bardzo chciałby śpiewać. Co więcej, także 15-letnia Ania ma wokalny talent.

Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl

Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, ma już na swoim koncie pierwszą piosenkę. Jest to efekt współpracy z pewną firmą produktów spożywczych.

Natalia Kukulska jest dumna z córki i zdradza jej plany

Okazuje się jednak, że Anna Dąbrówka nie chce zrobić kariery w show-biznesie. Piosenka „Przygotujmy lepszy świat” jest jedynie efektem kampanii społecznej, która ma namawiać do jedzenia dobrej jakości produktów.

Moja córka nie została twarzą żadnej firmy. Jest twarzą kampanii społecznej, która propaguje zdrowe żywienie. Nagrała bardzo fajną piosenkę, muzycznie i tekstowo. Ania od dawna niezwykle dba o to, co je. Ma hopla na tym punkcie. Nie wkracza do show biznesu. Mówi, że w przyszłości nie chce śpiewać. Nie ma takich planów

- zdardziła Natalia Kukulska dla portalu pudelek.pl.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY