Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Słynny detektyw lubi być w centrum uwagi

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Krzysztof Rutkowski z żoną/Youtube @Patriot24.tv
Krzysztof Rutkowski z żoną/Youtube @Patriot24.tv

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Krzysztof Rutkowski prosi fanów o pomoc

Tym razem znany polski detektyw postanowił włączyć się w akcję charytatywną Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Mężczyzna zgodził się, by zjeść kolację ze zwycięzcą licytacji.

Na swoim Instagramie Krzysztof Rutkowski zachęcił fanów do włączenia się w akcję. Kolacja ze słynnym detektywem może kosztować całkiem sporo.

Wystawiona na Allegro licytacja sięgnęła obecnie ponad 5 tysięcy złotych, a do końca zostały zaledwie kilka godzin.

Na stronie aukcji możemy przeczytać, że organizatorzy zalecają, by kolacja odbyła się w formie online. Zwycięzca może jednak poczekać na ponowne otwarcie restauracji i wtedy wybrać się na kolację z detektywem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO