Karolina Chapko swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 2007 roku. Aktorka zagrała między innymi w filmie „Oszukane”, „Yuma”, czy w serialach takich jak: „Barwy szczęścia”, „Korona królów”, czy „Ultraviolet”.

Okazuje się, że praca źle wpłynęła na związek Karoliny Chapko. Znajoma aktorki opowiedziała, jak wygląda życie prywatne artystki.

Aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia” ma spore problemy w życiu prywatnym

Karolina Chapko w 2018 roku wyszła za mąż za Grzegorza Zalasińskiego. Para ma syna Ignacego i mieszka w Krakowie.

Niestety, ze względu na nagrania do „Barw szczęścia”, Karolina jest zmuszona do częstych podróży do stolicy. Fakt ten źle wpłynął na związek aktorki.

Karolina Chapko. Źródło: youtube.com
Karolina Chapko. Źródło: youtube.com
Karolina Chapko. Źródło: youtube.com

Karolina i Grzegorz spędzali ze sobą coraz mniej czasu i w pewnym momencie bardzo się od siebie oddalili. Myśleli nawet o zakupie mieszkania w Warszawie, jednak szybko zrezygnowali z tego pomysłu.

Znajoma aktorki dodała w rozmowie z „Na żywo", że związek na odległość może finalnie zakończyć się rozstaniem.

Co się wydarzyło w prywatnym życiu Karoliny Chapko?

Pandemia kornawirusa namieszała w życiu wielu osób. Karolina Chapko również musiała spowolnić swoją karierę.

Aktorka wróciła do domu i spędziła w końcu czas z rodziną. Okres lockdownu bardzo zbliżył ją do męża i syna. Kobieta zrozumiała, że rodzina jest najważniejsza i nic jej nie zastąpi.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO