Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni! Miłośnicy tego magicznego czasu czekają na niego z utęsknieniem i odliczają każdy dzień, a pierwsze udekorowane mieszkania i piękne choinki w sieci można było zobaczyć u wielu osób już w... listopadzie!

Jak wiadomo, tegoroczne Święta Bożego Narodzenia z uwagi na panującą pandemię szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa oraz liczne obostrzenia będą wyglądać nieco inaczej.

Zdecydowana większość rodzin spędzi ten czas w nielicznym gronie domowników, lecz mimo to wiele osób - w tym celebryci - próbują zachować tradycję i magię świąt bez względu na przykrą sytuację, jaka panuje dookoła.

Jedną z gwiazd, która chętnie dzieli się swoimi przygotowaniami jest jedna z najpopularniejszych aktorek polskich, Małgorzata Socha.

Ta choinka robi wrażenie!

Niedawno opublikowana fotografia w mediach społecznościowych wywołała lawinę komentarzy i uznania dla choinki, jaką Małgorzata Socha ma w swoim mieszkaniu.

Świąteczne drzewko jest tak wysokie, że aktorka musiała stanąć na drabinie przystrajając je! Wow! Robi wrażenie.

Internauci zgodnie przyznali, że zarówno sama choinka, jak i ozdoby na niej wiszące są naprawdę piękne. Nietrudno zauważyć, że czas świąt jest dla gwiazdy niezwykle ważny.