Cały świat z zaciekawieniem śledzi losy rodziny królewskiej. Trzeba przyznać, że ich życie jest niezwykle barwne, pełne skandali, pogłosek, ale i szczęśliwych historii.

Zagraniczne media nie mają złudzeń co do czwartej ciąży księżnej Kate

Media co jakiś czas podsycają podejrzenia o czwartej ciąży księżnej Kate. Ostatnio w prasie pojawiła się informacja mówiąca o tym,że księżna Kate jest w ciąży bliźniaczej.

Jak donosi gazeta "In Touch", żona księcia Williama nie chce zbyt szybko ujawniać informacji publicznie ze względu na ogromną stratę Meghan.

Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC

Jak wyznała sama Meghan, w lipcu doszło do poronienia ciąży. Kobieta opowiedziała, że miało to miejsce, kiedy przebierała swojego syna – Archiego. Wtedy też Meghan poczuła niesamowicie bolesny skurcz i przewróciła się wraz z dzieckiem. Była pewna, że straciła swoje drugie dziecko.

Co więcej, informacja ta zostanie ogłoszona przez członków rodziny królewskiej tuż po świętach Bożego Narodzenia.

Księżna Kate ukrywa przed światem ważną informację

Jeśli pogłoski okażą się prawdą, to będzie to niezwykle szczęśliwy czas dla przyszłego następcy tronu - Williama i jego żony Kate. Podobno para już od dłuższego czasu bezskutecznie starała się o kolejne dziecko.

Kate and William, screen Youtube
Kate and William, screen Youtube
Kate and William, screen Youtube

Księżna Kate i książę William mają już troje dzieci. Fani rodziny królewskiej zastanawiają się, czy to prawda, czy może raczej kolejna plotka.

W końcu już nie raz media podawały fałszywe informacje dotyczące domniemanej ciąży Księżnej Kate, czy Meghan. Myślicie, że ta informacja okaże się prawdziwa?

Źródło: screen Youtube
Zdjęcie księżnej Diany z Harrym i Williamem; Źródło: screen Youtube

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO