Krzysztof Gojdź oczarowany urodą przyjaciółki

Jak podaje portal "Pudelek", Krzysztof Gojdź udostępnił na Instagramie filmik, na którym wygłupia się razem ze swoją przyjaciółką, którą nazwał "najpiękniejszą kobietą w Polsce i USA". O kim mowa? O 73-letniej ambasadorce Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher.

Lekarz medycyny estetycznej bardzo często komentuje wygląd polskich gwiazd, za ktory w dużej mierze jest odpowiedzialny. To właśnie on dba o urodę celebrytów, którzy przychodzą do niego na zabiegi upiększające. Tym razem Gojdź pod lupę wziął twarz amerykańskiej koleżanki i zapytał ją z lekkim uśmiechem, jak dba o swoje piękno.

Youtube

Moja najdroższa przyjaciółka i najpiękniejsza i najpotężniejsza kobieta w Polsce / USA - Pani Ambasador Georgette Mosbacher. Prawdziwe wzmocnienie pozycji kobiet! Łam zasady i zawsze bądź sobą. Uwielbiam jej siła, kobiecą energię i uśmiech. Kocham cię Georgette! Jaki jest sekret twojego piękna? Krzysztof Gojdź

Mosbacher odpowiedziała na to pytanie.

Uśmiech, dobrzy przyjaciele i ludzie, którzy mówią mi czego potrzebuję. Korzystam z ich porad. Tak właśnie robię. To mój sekret!

Youtube

To również może Cię zainteresować: W MEDIACH POJAWIŁA SIĘ SMUTNA INFORMACJA. ODSZEDŁ ZNANY POLSKI POLITYK

Zobacz także: BARBARA KURDEJ-SZATAN ZMIENIA PLANY. JEJ MARZENIA SĄ ZATRZYMANE