Od czasu, gdy aktorka Barbara Kurdej-Szatan wraz z Rafałem Szatanem są szczęśliwymi rodzicami, a ich zycie się zmieniło, na drodze stanęly jednak pewne problemy. Przez nie musieli wstrzymać swoje plany.

Powitali dziecko już pod koniec września tego roku. Ich mały Henryk przyszedł na świat i poszerzył szczęśliwie rodzinę. Uszczęsliwił nie tylko rodziców, ale już 8 letnię siostrzyczkę.

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywała, że bardzo tego oczekiwała i większa rodzina to jej marzenie. Jednak już od początku pojawiały się obawy, czy choroba, na którą chorowała , nie spowoduje problemów w ciąży, a także po niej. Aktorka chorowała bowiem na boreliozę.

Jednak wszystko się udało i Henryk zdrowo przyszedł na świat. Po narodzinach, rodzina zdecydowała się zmienić miejsce zamieszkania i wyprowadzili się do apartamentu w wieżowcu warszawskim.

Jednak przyszłe kolejne problemy – pandemia i koronawirus pokrzyżował ich plany i oddalił plany zamieszkania na święta Bożego Narodzenia w nowym apartamencie. Niestety przez pandemię, prace wykończeniowe zostały opóźnione, a rodzina nie przeprowadzi się tak szybko.

Może cię zainteresować:Zaskakujące informacje dotyczące obostrzeń. Mają trwać nawet do końca marca

W tym tygodniu:Beneficjenci programu 500 plus nie kryli przerażenia. Czy wypłaty świadczenia zostaną wstrzymane? Ministerstwo odpowiada

Warto wiedzieć:Minister Maląg podała termin wypłacenia tzw. czternastek. Wiadomo kiedy emeryci będą mogli oczekiwać dodatkowego zastrzyku gotówki