Jak donosi "Plotek", kultowy już program jedynki "Rolnik szuka żony" cieszy się rosnącą popularnością, nie inaczej było z ostatnią - siódmą serią show. 13 grudnia widzowie mogli zobaczyć ostatni, finałowy odcinek programu, a miłosne perypetie uczestników na długo pozostaną na tabloidowych łamach.

Uczestnicy aktywnie działają na mediach społecznościowych

Ten fakt sprawia, że w łatwy i szybki sposób możemy dowiedzieć się, co słychać u naszych ulubieńców po zakończeniu programu. Kilka par, które powstały dzięki udziałowi w programie wciąż ma się świetnie, wiele związków się rozpadło, było wiele wzruszeń, padło sporo ostrych jak brzytwa słów.

Choć w komentarzach na mediach społecznościowych spora część internautów surowo oceniła ostatnią edycję programu, cieszył się on sporą oglądalnością.

W rezultacie uczestnictwa w programie, dwóch jego uczestników odnalazło swoje połówki - Paweł nawiązał bliższą relację z Martą, a Magda weszła w związek z Jakubem. Podczas wizyty kandydatek na gospodarstwie Pawła, widzowie zwrócili uwagę na jego brata, który szczególną uwagę zwrócił wówczas na Natalię. To wywołało spekulacje, czy nie wywiązał się z tego romans, jednak Robert - brat Pawła rozwiał wątpliwości internautów, odpowiadając na pytanie związane z Natalią.

Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewał

Zerknij tutaj: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień