Katarzyna Dowbor cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Prezenterka roztacza wokół siebie dobrą aurę, która sprawia, że nie sposób jej nie lubić. Nieustannie od 2013 roku Katarzyna Dowbor prowadzi program „Nasz nowy dom”, w którym wspólnie ze swoja ekipą pomaga najbardziej potrzebującym osobom w remoncie ich domów.

Jak zatem wygląda dom prezenterki?

Nie ulega wątpliwości, że na jego urządzenie, a także zaaranżowanie ogrodu poświęciła na pewno sporo czasu! Zarówno dom jak i ogród są pokaźnych rozmiarów. Nic jednak dziwnego, swojej przestrzeni potrzebuje nie tylko sama Katarzyna Dowbor, ale także jej córka Marysia, dwa psy, kot oraz dwa konie!

Jak się okazuje, dom Katarzyny Dowbor ma 160 metrów kwadratowych powierzchni. Gwiazda nie ukrywa, że gdy tylko zobaczyła budynek natychmiast się w nim zakochała!

Wystrój wnętrz to połączenie jasnych kolorów z meblami, które pamiętają dawne czasy. Wszystko urządzone jest jednak w niesamowicie gustownym stylu!

Ogród jest przepiękny!

Znana prezenterka włożyła także ogrom czasu i miłości w ogród, który jest dopracowany do ostatniej rośliny! Wszystko jest niesamowicie zadbane, a nasadzenia w ogrodzie nie zostały wykonane przypadkowo!

Jak informuje portal Pikio, Katarzyna Dowbor opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać nieco więcej wnętrza salonu. Możemy dostrzec, że wszystkie elementy wystroju idealnie pasują do siebie! Nawet kwiaty, które prezenterka otrzymała w podziękowaniu od jednej z rodzin!

- Kwiaty od naszej rodziny na zakończenie kolejnego odcinka Nasz Nowy Dom. Prawda, że pięknie wyglądają na moim stole? Miłego dnia Wam życzę! – brzmi wpis gwiazdy.

Nie da się ukryć, że wielu fanów zazdrości prezenterce tak pięknego i przestronnego domu!

Jak informował portal "Życie": CZY STOIMY U PROGU APOKALIPSY? CO TAKIEGO WYDARZY SIĘ 21 GRUDNIA 2020 ROKU? NASA NIE MA WĄTPLIWOŚCI, BĘDZIEMY ŚWIADKAMI CZEGOŚ NIESPOTYKANEGO

Przypomnij sobie: CZY WIADOMO, KIEDY BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA STAŁE? WICEMINISTER ZDROWIA POSTANOWIŁ WYJAWIĆ, KIEDY TO SIĘ STANIE. JEST KONKRETNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM ZAROBKI DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ STANĄ SIĘ JAWNE! ILE RZECZYWIŚCIE TRAFIA DO KIESZENI PRACOWNIKÓW TVP