Polski serial „Plebania” po raz pierwszy na ekranach naszych telewizorów pojawił się w 2002 roku, a jego emisja trwała aż 10 lat. Jedną z najbardziej lubianych przez widzów postaci była Irka – kelnerka pracująca w barze w Hrubieszowie.

Kariera aktorki zapowiadała się bardzo dobrze!

Jak informuje portal Lelum, rola w serialu „Plebania” przyniosła Małgorzacie Teodorską dość dużą, lecz bardzo krótką sławę. W 2005 roku aktorka została zaproszona do sesji w magazynie „Playboy”. Co więcej, gwiazda wystąpiła także w „Jak oni śpiewają” oraz zagrała w serialu „M jak miłość”.

Okazuje się jednak, że wraz z zakończeniem nagrań do „Plebanii” aktorka postanowiła wycofać się z kariery na małym ekranie. Przez trzy lata mieszkała w Dubaju razem ze swoim mężem.

Mimo, że obecnie nie możemy oglądać aktorki w telewizji, to Małgorzata Teodorska nieustannie jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i to właśnie stamtąd możemy dowiedzieć się, jak obecnie wygląda jej życie.

Co nowego wydarzyło się w życiu kobiety?

Ostatnio kobieta opublikowała na profilu zdjęcie ze swoją starszą córką, która obecnie ma 22 lata. Małgorzata Teodorska zdecydowała się na dziecko bardzo wcześnie, bowiem kiedy Wiktoria przyszła na świat, kobieta miała dopiero 17 lat. Co więcej, Małgorzata Teodorska rok temu została mamą po raz drugi!

– Kiedy dzieci mają dzieci, tak to później wygląda – podpisała zdjęcie aktorka.

Małgorzata Teodorska nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Jak wiemy obecnie pracuje w Polsce, natomiast jej starsza córka podjęła studia za granicami naszego kraju.

Jak informował portal "Życie": POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ, ZŁODZIEJE ZNALEŹLI NOWY POMYSŁ NA WYŁUDZANIE PIENIĘDZY. ZAGROŻENI SĄ KIEROWCY. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM ZAROBKI DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ STANĄ SIĘ JAWNE! ILE RZECZYWIŚCIE TRAFIA DO KIESZENI PRACOWNIKÓW TVP