Telewidzowie kiedyś nie mogli się nadziwić jej niesamowitą rolą. Po latach aktorka została nieco zapomniana, jednak dawna dziecięca gwiazda wróciła do telewizji z wielkim przytupem! Gdzie i kogo grała?

Aleksandra Maliszewska ponownie na ekranach

Jak zauważa Super Express, widzowie mogą pamiętać ją z filmu „Tato”, którego premiera miała miejsce w 1995 roku. Była jedną z głównych bohaterek, grała u boku Bogusława Lindy.

Aleksandra Maliszewska. Źródło: Youtube muamem
Aleksandra Maliszewska. Źródło: Youtube muamem

Mowa o Aleksandrze Maliszewskiej. Poza wspomnianą produkcją wystąpiła ona również w produkcjach takich, jak: „Sara”, „Perły szczęścia nie dają” czy „13 posterunek”. Następnie, w 2013 roku, przypomniała o sobie, pokazując się w „Złotej rybce”.

Później spróbowała swoich sił zza kulis, przejmując rolę charakteryzatorki do „Czarnowidzki”. Miało to miejsce już w 2016 roku.

Później Aleksandra Maliszewska pojawiła się na srebrnym ekranie, tym razem już jako dorosła kobieta, która wzbudziła zachwyt – niesamowicie wyrosła! Można było ją oglądać na antenie Telewizji Polskiej – pojawiła się w „Barwach szczęścia”. Zagrała rolę epizodyczną – wystąpiła jako sprzątaczka hotelowa.

Po latach Teresa Lipowska, która wcielała się w rolę babci Kasi w filmie „Tato”, zauważa, że aktorka niesamowicie dojrzała i jest niezwykle piękna. Jest zachwycona tym, jak teraz wygląda Aleksandra Maliszewska!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY NIE ZDECYDOWALI SIĘ NA CHRZEST MAŁEJ LAURY. WYSZŁO NA JAW, DLACZEGO ODWLEKAJĄ SAKRAMENT. POWÓD TO NIE TYLKO PANDEMIA