Doda to wokalistka, która zręcznie żongluje swoim medialnym wizerunkiem. Niegdyś była popularna dzięki skandalom oraz budzącym ogromne emocje wypowiedziom, a także nietypowym strojom. Obecnie jej image razem z samą artystką dojrzał.

Przez lata swojej bytności na scenie i w mediach oraz polskim show-biznesie doczekała się sporego grona fanów. Ci zaś bardzo zmartwili się ostatnimi doniesieniami. Czyżby Doda zamierzała skończyć ze sceną?

Doda. Źródło: Youtube The Doda TV
Doda. Źródło: Youtube The Doda TV

Doda kończy karierę?

Super Express przypomina, że Doda przed rokiem zdecydowała się na przerwę w swojej muzycznej drodze. Jak się okazuje, nie tęskni za muzyką i nie myśli nad nową płytą.

Skąd wzięła się myśl o przerwie? Sama wokalistka tłumaczy to faktem, że przestała czuć, iż się rozwija. Co więcej, nazwała swoją karierę „gniciem artystycznym”, ujawniła również, że nie czerpała już radości z koncertów.

Jak sama zapowiedziała – jej podejście musi się zmienić, by myślała o odwieszeniu kariery. Co więcej, jej zespół musi mieć również podobne myślenie, inaczej nie zamierza kontynuować muzycznej drogi.

Doda. Źródło: Youtube Party
Doda. Źródło: Youtube Party

Mimo to zdecydowała, że pojawi się na sylwestrowym koncercie Polsatu. Czekacie już na jej występ?

Doda ujawniła również, że zastanawia się nad rozpoczęciem studiów. Jaki kierunek pasowałby do niej najbardziej? Macie jakieś pomysły, na co mogłaby iść?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY NIE ZDECYDOWALI SIĘ NA CHRZEST MAŁEJ LAURY. WYSZŁO NA JAW, DLACZEGO ODWLEKAJĄ SAKRAMENT. POWÓD TO NIE TYLKO PANDEMIA