Według tabloidów Pippa Middleton już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą!

Zagraniczne media rozpisują się właśnie o tym, że Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate jest w drugiej ciąży. Kobieta i jej mąż James Matthews dwa lata temu zostali szczęśliwymi rodzicami po raz pierwszy – na świat przyszedł ich syn, Arthur.

O ciąży i radości z niej wynikającej w rodzinie księżnej Kate jako pierwszy napisał tabloid „Page Six”, na którego doniesienia powołuje się portal Pomponik.

„Pippa i James są podekscytowani, to fantastyczna wiadomość w tym trudnym roku. Cała rodzina jest zachwycona” – wyjaśnia informator tabloidu, cytowany przez Pomponik.

Siostra księżnej Kate MIddleton w drugiej ciąży? Sensacyjne doniesienia tabloidów z zagranicy! Czy księżna Kate zostanie ciocią po raz drugi?

Na ten moment para nie ogłosiła jednak oficjalnie radosnej nowiny. Jeśli okaże się to prawdą to księżna Kate z pewnością nie będzie się posiadać z radości. Od lat wiadomo, że przyszła królowa-małżonka jest niezwykle blisko ze swoją młodszą siostrą.

Pippa Middleton stała się rozpoznawalna po tym, jak podczas hucznej ceremonii ślubnej Kate Middleton i księcia Williama trzymała niesamowicie długi tren u sukni ślubnej księżnej.

Na co dzień Pippa i jej mąż James Matthews mieszkają w Londynie, a ślub wzięli w 2017 roku. W niespełna rok po ceremonii na świat przyszedł ich pierwszy synek, Arthur. Według doniesień mediów, para ma planu kupna nowego domu w pobliżu rodzinnej posiadłości Middletonów.

Pippa Middleton/screen Youtube @ABC News
Pippa Middleton/screen Youtube @ABC News
Pippa Middleton/screen Youtube @ABC News

Jak informował portal "Życie": MĘŻCZYZNA PO DWÓCH DEKADACH ZDRADZIŁ ŻONĘ, A KOCHANKA CHCIAŁA WROBIĆ GO W DZIECKO. NIE MIAŁ POJĘCIA, ŻE JEGO UKOCHANA RÓWNIEŻ NIE BYŁA ŚWIĘTA

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ PROJEKT USTAWY, KTÓRA MA POMÓC FINANSOWO MILIONOM POLAKÓW! CZY JEDEN Z ZASIŁKÓW ZWIĘKSZY SIĘ DO 7 TYSIĘCY ZŁOTYCH? ZAJMĄ SIĘ TYM POSŁOWIE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

Pisaliśmy również o: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POKAZAŁ SIĘ OD ZUPEŁNIE NIEZNANEJ STRONY. SZEF RZĄDU POSTANOWIŁ ZADEMONSTROWAĆ POLAKOM, JAK WYGLĄDA JEGO DOM I RODZINA