"Pomponik" podaje, że uczestniczka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Magdalena Bator, mocno zainteresowała internautów swoim obecnym wyglądem. W komentarzach można przeczytać, że podejrzewają ją o ciążę.

Czy Magdalena Bator ukrywa ciążę?

Każdy, kto śledził losy uczestników siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" wie, że magdalena bator zwykle prezentowała się w dopasowanych strojach eksponujących jej kobiece wdzięki. W finałowym odcinku, w którym wystąpiła ze swoim wybrankiem Jakubem, a zamiast treścią wypowiadanych przez siebie słów, zainteresowała widzów swoim wyglądem, a przede wszystkim strojem, który tym razem był luźny i kamuflował to, co wcześniej było eksponowane.

Dodatkowo zamknięta poza ciała uczestniczki, skłoniła internautów do przypuszczeń, że wynikała ona z chęci ukrycia rosnącego brzuszka i krąglejszego biustu. Jakie są zatem objawy ciąży poza tymi, które odczuwa sama ciężarna?

Cała postawa kobiety w ciąży zmienia się. Jej piersi są większe. Jej brzuch zmienia się z płaskiego lub wklęsłego na bardzo wypukły, zwiększając krzywiznę pleców. Połączony efekt przesuwa środek ciężkości do przodu i może prowadzić do zmian w jej poczuciu równowagi.

Wiele kobiet w czasie ciąży doświadczy zmian w fizycznym wyglądzie skóry. Chociaż większość z nich ma charakter tymczasowy, niektóre - takie jak rozstępy - mogą powodować trwałe zmiany. Ponadto kobiety, które doświadczają niektórych z tych zmian skórnych w czasie ciąży, są bardziej narażone na ich ponowne wystąpienie w przyszłych ciążach, a nawet podczas stosowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

Czy zatem sposób, w jaki siedziała Magda słusznie dał internautom powód do przypuszczeń o ciąży?

O tym się mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce