Antoni Macierewicz jest znanym i czołowym politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna jest byłym szefem MON. Mężczyzna jest szczery w swoich wypowiedziach i jest wierny swoim poglądom.

Szczerość Macierewicza nie tylko podoba się jego kolegom po fachu i wyborcom. Ceniła ją także płeć piękna. Okazuje się, że w latach szkolnych polityk skradł serce niejednej dziewczyny.

Znajoma Antoniego Macierewicza opowiedziała jakim człowiekiem był on w młodości

Antoni Macierewicz uczęszczał do XVII Liceum im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie. Mężczyzna uczył się w klasie z językiem łacińskim, gdzie większość grupy stanowiły dziewczyny.

Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com

Okazuje się, że młody Macierewicz wyróżniał się na tle innych chłopaków. Wiele dziewcząt szalało w młodości za Antonim Macierewiczem. Powód? Zdradziła go jedna z koleżanek byłego Ministra Obrony Narodowej.

Polityk wywarł duże wrażenie na płci pięknej. Dlaczego

Jak możemy przeczytać w książce "Antoni Macierewicz, biografia nieautoryzowana", Antoni Macierewicz miał w młodości duże powodzenie u płci pięknej. Jedna z jego koleżanek zdradziła, że polityk „wyróżniał się na tle innych chłopców”.

Powodem było to, jak był wychowany. Antoni Macierewicz potrafił być uroczy i życzliwy. Kobieta dodała, że „był wychowany w starym, inteligenckim stylu”.

Antoni Macierewicz. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz. Źródło: youtube.com

Wiele dziewcząt szalało za Macierewiczem. Jedna cecha jego zachowania była główną przyczyną jego powodzenia u płci pięknej.

Podobał się dziewczynom, bo był szarmancki

- zdradziła jedna z koleżanek Antoniego Macierewicza.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO