Przerażająca historia niczym z horroru przytrafiła się jakiś czas temu pewnej kobiecie, która chciała zrobić sobie zwykłe zdjęcie z domownikami. Po obejrzeniu fotografii okazało się, że jest tam ktoś jeszcze... O co chodzi?

W sieci raz po raz można zobaczyć pewne fotografie bądź nagrania, na którym uchwycone zostały dziwne przedmioty bądź postacie, których normalnie nie było w domu.

Takie materiały od wielu lat budzą w ludziach przerażenie, a także ekscytację u osób zafascynowanych zjawiskami paranormalnymi.

W tym przypadku było podobnie...

To miało być zwykłe selfie!

Bethany Harvey przebywała w swoim mieszkaniu wraz z siostrą oraz jej synkiem. W pewnym momencie postanowili, że zrobią sobie tak zwane selfie w aplikacji Snapchat. Po obejrzeniu zrobionej fotografii okazało się jednak, że w tle znajduje się dobrze widoczna postać... małej dziewczynki!

Wszyscy wręcz zamarli ze strachu, a kobieta przyznała, że to nie pierwsza taka straszna sytuacja, jaka jej się przytrafiła. Internauci są równie mocno przerażeni, jak Bethany Harvey.

- W domu wydarzyło się wiele przerażających rzeczy, nie wchodzę już do salonu w ciemności, bo boję się, że coś zobaczę - mówi Harvey.