Seweryn Nowak to uczestnik 6. Edycji programu ,,Rolnik szuka żony”. Jego historia poruszyła widzów. 28 latek stracił rodziców i sam prowadzi gospodarstwo, do którego zaprosił trzy uczestniczki. Programowe, miłosne perypetie Seweryna, wzbudzały wiele kontrowersji.

Seweryn Nowak nie znalazł w programie „Rolnik szuka żony” prawdziwej miłości

Seweryn Nowak szukał miłości w programie „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna zaprosił do siebie trzy uczestniczki. Ostatecznie związał się z Marleną. Związek pary jednak nie przetrwał.

Nieudany związek nie zniechęcił jednak Seweryna do szukania prawdziwej miłości. Okazuje się, że rolnik miał duże szczęście. Obecnie związał się z inną kobietą – Magdą. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa.

Seweryn opowiedział o swoim pobycie w szpitalu

Jakiś czas temu Seweryn Nowak zachorował na COVID-19. Choroba zbliżyła Seweryna do jego drugiej połówki.

Magda również zaraziła się koronawirusem. Przeszła jednak chorobę dużo łagodniej niż Seweryn. Kobieta była przy swoim ukochanym cały czas. Zawiozła go do szpitala i opiekowała się nim.

Seweryn zdradził, że przez pięć dni miał prawie 40 stopni gorączki, której nie dało się zbić żadnymi lekami. Ponadto dwa tygodnie bolały go mięśnie i gardło. Miał jednak dużo szczęścia, ponieważ wiele osób jeszcze gorzej przechodzi wirusa.

Rolnik jest szczęśliwy, że już wrócił do zdrowia. Teraz chce pomóc innym zakażonym i chce oddać swoje osocze: „Uważam to za swój patriotyczny obowiązek”. Ozdrowieńcy powinni brać z niego przykład.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO