Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów.

Dagmara Kaźmierska prezentuje w mediach społecznościowych swoje prywatne życie

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska często zachowuje się nieszablonowo, bywa nieprzewidywalna, a jej wybuchowy, zmienny charakter sprawia, że fani zastanawiają się, co tym razem wywinie celebrytka. Dzięki „Królowym życia” stała się ulubienicą telewidzów.

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z synem

Dagmara Kaźmierska lubi pokazywać fanom, co dzieje się w jej życiu prywatnym. A trzeba przyznać – jest na co patrzeć, bo u niej nigdy nie ma nudy.

Celebrytka ma niewyparzony język, jednak to bardzo podoba się telewidzom, którzy chętnie obserwują, co u niej słychać. Na swoim Instagramie może pochwalić się prawie milionem obserwujących.

Osoby, które nie śledzą jej na co dzień, mogą nie wiedzieć, że Kaźmierska ma dorosłego syna – Conana. Dagmara wróciła jednak do zdjęć z okresu niemowlęcego syna. Celebrytka dodała na swojego Instagrama zdjęcie z 4-dniowy Conanem.

Ten widok skradł serca fanów „królowej życia”. Ponadto obserwatorzy Dagmary zwrócili również uwagę na jej wygląd. Zdaniem wielu z nich w naturalniejszej odsłonie wyglądała znacznie lepiej.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO