Niesamowicie przykre informacje dla fanów kultowego programu rozrywkowego “Sanatorium miłości”. Jedna z uczestniczek przechodzi bardzo ciężkie chwile. Kobieta pożegnała w ostatnim czasie kilku przyjaciół. Fani mocno jej współczują... O kim mowa?

Uwielbiana przez internautów Joanna Tunney, czyli uczestniczka pierwszej edycji znanego programu emitowanego w Telewizji Polskiej przedstawiającego losy seniorów ostatnio poinformowała, że przechodzi ciężki czas w życiu.

Pasmo niepowodzeń i nieszczęść spowodowane jest koronawirusem. Kobieta w jednym z udzielonych wywiadów wyznała, że z powodu zachorowania na COVID-19 straciła pierwszego męża oraz dwóch bliskich przyjaciół.

To był dla mnie trudny rok. Najpierw zmarł mój pierwszy mąż, z którym byłam zaprzyjaźniona, później pożegnałam dwóch przyjaciół - powiedziała Joanna Tunney.

Fani mocno jej współczują. Kobieta wyznała jednak coś jeszcze...

Nowy początek?

Joanna Tunney poinformowała, że potrzebuje pewnej zmiany w życiu i odskoczni od tego ciężkiego czasu. Powiedziała więc, że wraz z obecnym partnerem poszukują działki i będą budować dom! Fani trzymają kciuki, aby w życiu pani Joanny ponownie wszystko się układało pomyślnie!

Sanatorium miłości/ screen youtube
Sanatorium miłości/ screen youtube
Sanatorium miłości/ screen youtube

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI