Gotówkowe transakcje Sławomira

Jak podaje "Super Express", Sławomir wielokrotnie w tekstach swoich piosenek zawierał słowa o bogactwie. Choć trzeba traktować to z przymrużeniem oka, pamiętajmy, że wokalista rzeczywiście może pochwalić się wysokim statusem majątkowym. Pomimo pandemii koronawirusa artysta z łatwością wydaje pieniądze, na czym został przyłapany przez paparazzi na jednym z warszawskich parkingów.

Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" pojawił się w centrum stolicy kilka dni temu, by zawieźć świąteczne paczki dla ubogich rodzin. W drodze powrotnej do samochodu wziął udział w gotówkowej transakcji. Wyciągnął rulon 200-złotowych banknotów z kieszeni i dał jakiemuś mężczyźnie. Taką kwotą trzymaną przy sobie nie może pochwalić się dużo osób.

O tym, że Sławomir należy do grona bogatych artystów, może świadczyć też fakt, że zmienił swoje poprzednie auto na bardziej ekskluzywne. Volkswagen golf III został zastąpiony Audi Q7. To właśnie tym samochodem poruszał się tego dnia i zabrał wówczas swoją żonę Kajrę do azjatyckiej restauracji, w której zamówili jedzenie na wynos.

To również może Cię zainteresować: GWIAZDY PODZIELĄ SIĘ SWOIMI SPOSOBAMI NA UDANE ŚWIĘTA. WARTO O TYM PAMIĘTAĆ

Zobacz także: CZEGO CHCIAŁA PO ODEJŚCIU. OSTATNIA WOLA KATARZYNY ŁANIEWSKIEJ JEST ZASKAKUJĄCA