Każdy z nas wie, jak trudne bywa nieraz przygotowanie świąt w taki sposób, by każdy z domowników był zadowolony. Z pomocą przychodzą gwiazdy, które postarają się o to, by święta Bożego Narodzenia w każdym polskim domu były idealne!

Z tymi patentami warto się zapoznać!

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zbliża się do Polaków wielkimi krokami. Do samego dnia Wigilii pozostały już niecałe dwa tygodnie, a każdy wie, że do świętowania należy przygotować się znacznie wcześniej. Co zrobić, by udało nam się to jak najlepiej?

Aby dobrać do swojego domu idealne dekoracje, zaczerpnąć pomysły odnośnie oryginalnych świątecznych dań i przekąsek, a także prezentów dla najbliższych, warto skorzystać z fachowej rady! A taką właśnie pomoc zapewnią nam już niedługo gwiazdy znane z TVN Style, Food Network i HGTV, które pojawią się w wyjątkowym programie "Patent na święta". Dzięki nim dowiemy się m.in. jak klimatycznie udekorować nasze lokum za małe pieniądze, czy przygotować świąteczny jadłospis tak, by dania posmakowały nawet największym niejadkom!

Z pomocą przyjdzie również specjalne wydanie "Pani Gadżet", w którym Anna Nowak-Ibisz podzieli się inspiracjami na niedrogie, lecz wyjątkowe prezenty, które skutecznie umilą najbliższy czas każdemu domownikowi!

Wspomniane programy będzie można obejrzeć w telewizji w sobotę: "Patent na święta" o godzinie 12:30 w TVN Style, "Patent na święta 2" o godzinie 13:15 na tym samym kanale, a "Pani Gadżet EXTRA Świątecznie" o godzinie 13:45 również w TVN Style. Miłych przygotowań!

Zobacz także: Ojciec Tadeusz Rydzyk znalazł się na liście najbogatszych Polaków. Ile zarabia znany duchowny? Ta kwota zwala z nóg

Może cię zainteresować: Lara Gessler pochwaliła się uroczą sesją córki z dziadkiem. Wiadomo już, jak wygląda były mąż Magdy Gessler

Pisaliśmy również o: Dorota Wellman zebrała się na szczere wyznanie. Opowiedziała o przebytej chorobie. Było tak źle, że spisała testament