Najnowsze i mocno zaskakujące informacje o jednej z najbardziej lubianych osobistości telewizyjnych w Polsce. Dorota Wellman ostatnio zebrała się na niesamowicie szczere wyznanie. Opowiedziała o przebytej chorobie. Było tak źle, że spisała testament... O co chodzi?

Jak wiadomo, Dorota Wellman należy do grona najbardziej popularnych osób w polskim show – biznesie. Najbardziej zasłynęła z roli prowadzącej w popularnej śniadaniówce “Dzień Dobry TVN”.

Jej duet z Marcinem Prokopem przypadł do gustu niemalże wszystkim – charaktery obojga dziennikarzy doskonale się dopełniają tworząc wyśmienite widowisko. Prezenterzy zawsze przedstawiają się znakomicie, a widzowie nie mogą oderwać od nich wzroku.

Dorota Wellman słynie także ze swoich poglądów i pewności siebie – twierdzi, że nie trzeba nosić najmniejszych rozmiarów, aby czuć się kobieco.

Ciężko zniosła chorobę...

Ostatnio Dorota Wellman zebrała się na szczere wyznanie. Przekazała światu, że zachorowała na COVID-19, a chorobę znosiła tak ciężko, że już spisała testament.

-Trzy tygodnie wycięte z życia. Walka o oddech. Długotrwałe konsekwencje. Przy najmniejszym wysiłku dyszę jak zboczeniec i mam kondycję staruszki po zawale. (…) To choroba samotności: chorujesz sam i umierasz sam. (...) Napisałam testament. Na wszelki wypadek – powiedziała.

Dorota Wellman/ plotek.pl
Dorota Wellman/ plotek.pl
Dorota Wellman/ plotek.pl

Dorota Wellman/ plotek.pl