Lara Gessler od kilku miesięcy jest dumną żoną Piotra Szeląga oraz mamą malutkiej Neny. Chociaż para dosyć niechętnie podchodziła do kwestii sformalizowania swojego związku, to teraz ich rodzinne życie zaczyna nabierać kolorów. Małżonkowie często dzielą się w mediach zdjęciami ze swoją kilkumiesięczną córką, Neną. Ostatnio dziewczynka spotkała się z dziadkiem!

Kim jest Piotr Gessler?

Drugi mąż Magdy Gessler nie jest zbyt aktywny w życiu publicznym - z tego powodu wiele osób może nie wiedzieć, kim jest ojciec Lary. Jak się jednak okazuje, stanowi on niezwykle ważną postać. To właśnie on rozbudził w słynnej restauratorce miłość do kulinariów! Gdyby nie on, prawdopodobnie nie znalibyśmy teraz Magdy.

Również w mediach społecznościowych Lary znacznie częściej pojawia się jej mama niż ojciec. 31-latka postanowiła to zmienić i opublikowała wyjątkowe zdjęcia, na których Piotr Gessler trzyma w objęciach malutką Nenę!

fot. Instagram
fot. Instagram

"Spotkanie międzypokoleniowe. Nenie uśmiech nie schodził z buzi na widok Dziadka @_domcukiernika (chyba, że spała)" - zdradziła w opisie córka restauratorki.

Trzeba przyznać, że cała trójka wygląda naprawdę świetnie, co nie umknęło uwadze czujnych internautów. Liczne komentarze mówią też o tym, że obie dziewczyny są bardzo podobne do Piotra!

Zobacz także: Ojciec Tadeusz Rydzyk znalazł się na liście najbogatszych Polaków. Ile zarabia znany duchowny? Ta kwota zwala z nóg

Może cię zainteresować: Joanna Krupa przekazuje córce najważniejsze wartości. Mała Asha znalazła się w niezwykłym otoczeniu. Robi wrażenie

Pisaliśmy również o: Marcin Prokop pokazuje swoje mieszkanie. Te wnętrza robią prawdziwą furorę w sieci, internauci są naprawdę zachwyceni