Ostatnio publikowane wpisy w mediach społecznościowych przez Marcina Prokopa budzą ogromny podziw. Wszystko za sprawą tego, że dziennikarz chętnie dzieli się z fanami swoimi wnętrzami. Internauci są wręcz zachwyceni – jak zatem mieszka prezenter telewizyjny?

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Swoją rozpoznawalność i uznanie pośród widzów zdobył dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru, ogromnej inteligencji i wiedzy na wiele tematów oraz profesjonalizmowi w wykonywanej pracy dziennikarskiej.

Nie każdy jednak wie, że Marcin Prokop z wykształcenia jest specjalistą ds. marketingu i bankowości, jednak mimo to postanowił zostać dziennikarzem, ponieważ - jak sam twierdzi – nie lubi rutyny.

Mężczyzna zdobył ogromną popularność dzięki prowadzeniu popularnej śniadaniówki “Dzień Dobry TVN” w duecie z Dorotą Wellman – od pierwszego momentu pojawienia się w telewizji zostali pokochani.

Prokop pokazuje mieszkanie!

Jak wiadomo, trwająca pandemia koronawirusa zmusiła niemal wszystkich do pozostania w domach. Gwiazdy z tego powodu coraz częściej publikują zdjęcia swoich wnętrz - jedną z takich osób jest Marcin Prokop, a jego mieszkanie wręcz zachwyca!