Znana z kultowych seriali jak ,,Plebania” czy filmu ,,Kogel mogel”, chorowała i przebywała w ostatnim czasie w szpitalu, a na parę ostatnich dni powróciła do domu z rodziną w Łodzi, gdzie odeszła.

źródło: youtube

Cały świat polskiej sceny teatralnej, filmowej, gwiazdy, a także politycy składali kondolencje. Sam Związek Artystów Scen Polskich wyszedł z propozycją pochowania aktorki wedle zasług na Powązkach, jednak plany się zmieniły, a to za sprawą życzenia Łaniewskiej. Aktorka chciała tak skromnie jak żyła, odejść. Postanowiła, że chciałaby być pochowana w grobie rodzinnym. Zgodnie z jej potrzebą i decyzją rodzina zdecydowała się na uszanowanie wli aktorki i pochowanie w rodzinnym miejscu.

Pogrzeb i zamknięta uroczystość będzie miała miejsce 17 grudnia o 13.30 w kościele Św. Katarzyny na Służewie. Uroczystości odbędą się w najbliższym gronie, jednak można składać kondolencje i wyrazy uszanowania internetowo.

Może cię zainteresować:Gaże artystów w Sylwestra drastycznie spadły. Ile zarobią gwiazdy w tę pełną zabawy noc

W tym tygodniu:Ojciec Tadeusz Rydzyk znalazł się na liście najbogatszych Polaków. Ile zarabia znany duchowny? Ta kwota zwala z nóg

Wartio wiedzieć:Dobre wiadomości dla seniorów. W przyszłym roku trafią do nich wyższe świadczenia