Metamorfoza Buzza McCallistera

Jak podaje portal "Jastrząb Post", w rolę stardzego brata Kevina wcielał się Devin Ratray. Buzz McCallister zyskał sympatię widzów pomimo swojej niechęci i początkowej wredności dla młodszego członka rodziny. Czym prywatnie się zajmuje i jak teraz wygląda aktor?

Devin urodził się w 1977 roku, a podczas nagrań do kultowego filmu miał trzynaście lat. Już wtedy miał za sobą swoje debiuty przed kamerą w produkcjach "Małe potwory" oraz "Gra o wysoką stawkę". Czy nadal zajmuje się aktorstwem?

Ostatni raz na szklanym ekranie pojawił się w 2017 roku. Aktualnie dość ochoczo prowadzi konto na Instagramie, dzięki któremu kontaktuje się ze swoimi fanami. Mężczyzna ma 43 lata, ale nadal powraca wspomnieniami do chwil sprzed trzech dekad. Udostępnia w mediach społcznościowych zdjęcia z planu zdjęciowego do "Kevina...".

Gwiazdor od lat walczył z nadwagą, jednak udało mu się zrzucić zbędne kilogramy i teraz wyglądać zdrowo. Zarost sprawia, że wygląda jeszcze dojrzalej i trudno w nim rozpoznać Buzza McCallistera.

To również może Cię zainteresować: JAK MIESZKA DARIA ŁADOCHA? GWIAZDA POCHWALIŁA SIĘ SWOIM DOMEM

Zobacz także: ŚWIĘTA JAK Z BAJKI? SYNPOTYCY ZNAJĄ ODPOWIEDŹ