Zachwycająca swoimi przepisami kulinarnymi w cotygodniowym programie, a także na jednym z najpopularniejszych blogów kulinarnych Mamałyga, Daria Ładocha zaskakuje swoim domem! Jest autorką nie tylko bloga, ale kilku książek kulinarnych, które podbiły serca i żołądki Polaków!

Prywatnie mama dwóch córek, jednak razem tworzą dania z jej przepisów w programie Patenciary. Osobiście jest też szczęśliwie zakochana od prawie 20 lat. Gdy jej królestwem jest kuchnia, nie dało się do niej nie zajrzeć!

Kuchnia, królestwo Darii Ładogi, nie jest wielka, lecz dla Ładogi idealna! Białe szafki kontrastują z ciemnymi blatami, a z jednej strony oświetla ją słońce z białego okna!

Zaraz za kuchnią jest … jadalnia, duża, otwarta, a na środku ogromny biały stół z brązowym blatem, gdzie może pomieścić całą rodzinę. Nie mogło zabraknąć również świeżych kwiatów, które dodają życia i koloru, wnoszą inną porę roku do jadalni.

Daria Ładocha, screen YT
Daria Ładocha, screen YT
Daria Ładocha, screen YT

Salon, serce domu dla rodziny - dla Ładochy i jej córek jest także przestrzenią zabawy, więc musiał być praktyczny, przestronny i przytulny. Odprężający wiszący fotel zarówno dla mamy jak i córek, w którym wygodnie można odpocząć, ale nie zabrakło także eleganckich białych elementów jak lustra w pięknej ramie czy pięknej, białej półki z książkami!

Daria Ładocha stworzyła także przestrzeń dla córek, w których rządzą tylko one! Pastelowe kolory na meblach, ścianach, dziewczęce dodatki, rozwiązania umożliwiające i zabawę i naukę.

Daria Ładocha, screen YT
Daria Ładocha, screen YT
Daria Ładocha, screen YT

W cieplejsze dni czas umila i upiększa wszystkim taras! Na nim ogromna kanapa, która pomieści rodzinę na świeżym powietrzu!

Może cię zainteresować:Marcin Prokop pokazuje swoje mieszkanie. Te wnętrza robią prawdziwą furorę w sieci, internauci są naprawdę zachwyceni

W tym tygodniu:Rafał Trzaskowski dokonał zadziwiającego wyznania. Prezydent stolicy otrzymał niemiłą niespodziankę. To, co powiedział na żywo zaskoczyło wszystkich

Warto wiedzieć:Niebezpieczne warunki na drogach. IMiGW wydało komunikat