Duże zmiany w życiu jednej z najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Małgorzata Socha stanęła przed ogromnym dylematem i podjęła ważną decyzję. Internauci twierdzą, że dokonała słusznego wyboru. O co chodzi?

Małgorzata Socha należy do grona najbardziej popularnych i uznanych przez widzów aktorek polskich. Kobieta zyskała ogromne uznanie i rozpoznawalność dzięki udziałowi przede wszystkim w kilkudziesięciu filmach oraz kultowych serialach polskich.

Fenomenalne umiejętności aktorskie kobiety można podziwiać między innymi w filmach, takich jak „Och, Karol 2”, „Śniadanie do łóżka”, „Wkręceni 2” czy „Jak poślubić milionera?”.

Okazuje się, że poza sukcesem w karierze aktorskiej kobieta prowadzi także wspaniałe życie prywatne. Ma trójkę dzieci oraz męża, z którym związana jest od wielu lat.

Ostatnio musiała podjąć ważną decyzję dla rodziny...

To był duży dylemat!

Kobieta wyznała, że postanowiła trochę zwolnić i brać udział w zdecydowanie mniejszej liczbie produkcji. Postawiła na rodzinę i to jej chce poświęcać najwięcej czasu! Internauci są zgodni w przekonaniu, że to odpowiednia decyzja.

- Mam rodzinę, która jest dla mnie najważniejsza. Chcę spędzać ze swoimi bliskimi jak najwięcej czasu. To jest dla mnie obecnie bardziej istotne od tego, czy ktoś da mi szansę wcielenia się w jakąś nieoczywistą postać. - wyznaje Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha/wp.pl
Małgorzata Socha/wp.pl
Małgorzata Socha/wp.pl

Małgorzata Socha/ wp.pl