Słynny szef TVN Edward Miszczak i aktorka Anna Cieślak zaskoczyli wszystkich kiedy wyszło na jaw, że są parą.

Wszystko wskazuje też na to, że ich plany są bardzo poważne i zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu.

Oboje jednak bardzo dbają o swoją prywatność i unikają ujawniania szczegółów odnośnie swojego życia osobistego dlatego niewiele wiadomo w tej sprawie.

Ostatnio jednak kilka szczegółów zdradził wujek aktorki, Bronisław Cieślak, który bardzo cieszy się ze szczęścia bratanicy oraz Edwarda Miszczaka.

Dyrektor TVN w ostatnich latach przeszedł bardzo trudne chwile. Na początku 2019 roku po długiej chorobie stracił żonę. Teraz jednak znowu jest szczęśliwy i pełen nadziei na przyszłość nie bacząc na przykre słowa wielu komentujących. Zawracają oni uwagę, że parę dzieli aż 26 lat różnicy.

Rodzina aktorki jednak nie widzi w tym żadnego problemu. Oboje lubią ciche i spokojne życie bez skandali.

Bronisław Cieślak podczas wywiadu
Bronisław Cieślak podczas wywiadu
fot. screen YouTube / Superstacja

Bronisław Cieślak ujawnił, że nie umie się już doczekać ich ślubu i wesela. Na razie jednak nie wiadomo kiedy impreza miałaby się odbyć.

„Nie mam zielonego pojęcia. Jeśli dostanę zaproszenie, to wtedy powiem. Nawet moja najstarsza córka, która ma z Anią częsty kontakt, też tego nie wie. A pytałem ją o to dwie godziny temu. Ale ślub w rodzinie to zawsze wielkie szczęście” – ujawnił aktor znany z roli Sławomira Borewicza w serialu 07 zgłoś się i Bronisława Malanowskiego w serialu Malanowski i Partnerzy.

Plany na duże wesele krzyżuje też na razie pandemia koronawirusa i liczne obostrzenia.

To też może cię zainteresować: Wzruszające chwile Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Chwile spędzone z rodziną pomagają jej uporać się ze smutkiem po stracie męża

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dane z Azji są niepokojące. Specjaliści jednak wskazują, że jest sposób na uniknięcie trzeciej fali koronawirusa. Wiadomo co trzeba zrobić

O tym się mówi w Polsce: Kulisy rozwodu Maryli Rodowicz i Andrzeja Dużyńskiego. Prawie były już mąż gwiazdy zamartwia się o jej zdrowie. Powód jest jednak zaskakujący