Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła męża w lutym tego roku. Choć Paweł Królikowski spędził w szpitalu kilka miesięcy, wszyscy liczyli, że jednak uda mu się ponownie wyjść z choroby.

Jego odejście było bardzo niespodziewaną i bardzo bolesną stratą dla całej rodziny oraz przyjaciół, znajomych i całego świata kultury.

W trudnych chwilach Małgorzata Ostrowska-Królikowska może jednak liczyć na swoją rodzinę. Aktorka ma piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego.

W zeszłym roku familia Królikowskich powiększyła się o kolejnego członka. Józef synem Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz i urodził się we wrześniu 2019 roku.

Wnuczek jest prawdziwym szczęściem nie tylko dla swoich rodziców, ale także babci, która uwielbia spędzać z nim czas.

Ostatnio aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które rozczuliło jej fanów. Widać na nim jak wraz z wnuczkiem Józiem wygląda przez okno podziwiając śnieżny krajobraz.

„Wybiegam w przyszłość. Myśli skrzą czystością śniegu, Nasze życie pełne pytań ..i słów..💧NOWY CZAS, by jasny był jak śniegowe płatki” – napisała na Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Komentującym bardzo spodobało się zarówno zdjęcie, jak i umiejętność cieszenia się nawet drobnymi przyjemnościami.

To też może cię zainteresować: Kamil Stoch startuje dzisiaj w MŚ w Planicy. To dla niego specjalne miejsce, w którym poznał też wyjątkową dla niego osobę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W jednej z europejskich elektrowni atomowych doszło do awarii. Służby są w stanie gotowości. Czy Polska ma się czego obawiać

O tym się mówi w Polsce: Kulisy rozwodu Maryli Rodowicz i Andrzeja Dużyńskiego. Prawie były już mąż gwiazdy zamartwia się o jej zdrowie. Powód jest jednak zaskakujący