Bronisław Cieślak jest aktorem, który, choć grał w popularnych produkcjach, rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet. Przed trzema laty trafił jednak na okładki brukowców i główne strony portali internetowych. Wszystko za sprawą tego, co go spotkało – a było naprawdę źle.

Wtedy to dowiedział się, że choruje na raka prostaty. Niewidzialny, trudny przeciwnik sprawił, że aktor znany m.in. z produkcji „Malanowski i partnerzy” przez chwilę stracił pogodę ducha. Udało mu się jednak pozbierać. Co więcej, wygrał z chorobą!

Bronisław Cieślak. Źródło: Youtube Telewizja Proart
Bronisław Cieślak. Źródło: Youtube Telewizja Proart

U Bronisława Cieślaka zdiagnozowano raka, jak się czuje aktor?

Często wydaje nam się, że rak jest tak naprawdę wyrokiem. Okazuje się, że niekoniecznie! Interia zauważa, że Bronisław Cieślak należy do szczęśliwców, którym udało się z nim wygrać.

Gdy dowiedział się o tym, że ma raka, jeszcze nie wiedział, jak dalej potoczą się jego losy. Jedno jest pewne – teraz, po kilku latach, mówi wprost, że nie było to nic przyjemnego.

Bronisław Cieślak był świadomy, na co zachorował. Rak to przecież schorzenie bardzo poważne, a do tego przewlekłe. Jak ujawnia aktor – choć zatrzymał rozwój choroby, nie można powiedzieć, że udało mu się go pokonać.

Na początku aktor sądził, że operacja i długotrwałe leczenie, w tym chemioterapia, nie mają już sensu. Za namową żony zdecydował się jednak zawalczyć o własne życie. Cena była wysoka – stracił prostatę i większość włosów, jednak, jak mówi półżartem, „kilka zostało”. Dodaje, że wciąż ma apetyt na życie.

Bronisław Cieślak. Źródło: Youtube Telewizja Echo24
Bronisław Cieślak. Źródło: Youtube Telewizja Echo24

Dziś Bronisław Cieślak czuje się bardzo dobrze, po kilku latach z powrotem pojawił się na planie filmowym, jednak okazuje się, że była to jego ostatnia rola.

Aktor i jego żona spędzają czas w swoich czterech kątach pod Krakowem. Bronisław Cieślak cieszy się, że zdążył wyleczyć się przed rozpoczęciem pandemii – teraz wraz z małżonką chronią się przed pandemią we własnym domu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA SENIORÓW W POLSCE. WIADOMO JUŻ, ILE FAKTYCZNIE BĘDZIE WYNOSIĆ WALORYZACJA RENT I EMERYTUR W 2021 ROKU! JEST POTWIERDZENIE WICEMINISTRA

O tym się mówi w Polsce: WŚRÓD DZIECI POJAWIA SIĘ NOWA I BARDZO TAJEMNICZA CHOROBA. WIELU EKSPERTÓW PRZYZNAJE, ŻE MOŻNA MIEĆ ONA ZWIĄZEK Z PANDEMIĄ. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU

Z życia gwiazd: CO SIĘ DZIEJE NA BRYTYJSKIM DWORZE KRÓLEWSKIM? NAJNOWSZE DONIESIENIA O KSIĘCIU KAROLI I KSIĘŻNEJ CAMILLI BRZMIĄ JAK ŻART. MUSIELI OPUŚCIĆ PAŁAC